טעויות-שאסור-לעשות

אפלוק -טעויות שאסור לעשות

על מנת לוודא שאתם לא טועים ורק חושבים שיש לכם הגנה על הילד אבל באמת אין לכם כלום, כדאי שתעברו על הרשימה הזו, שמסבירה מה אסור לעשות.
(אם תפעלו לפי מדריך ההתקנה המפורט שלנו סביר להניח שלא תתעו)

1. הכנסת כתובת המייל של הילד

במהלך ההתקנה של אפליקציית אפלוק, אתם נידרשים להזין את כתובת מייל. כתובת המייל הזו היא כתובת המייל של מנהל האפליקציה – אתם. על ידי כתובת המייל הזו ניתן לאפס את הסיסמא לאפליקציה במידה ושכחתם את הסיסמא. לכן, אם תזינו את הסיסמא של הילד/של מי שרוצים לחסום, הוא יהיה למעשה מנהל האפליקציה ויוכל לאפס את הסיסמא מתי שהוא רוצה ועל ידי כך למחוק את החסימה. לכן חשוב לשים לב שאתם מזינים את כתובת המייל שלכם.

2. לא לחסום את חנות האפליקציות

אחרי התקנת האפליקציה אתם בוחרים איזה אפליקציות באתם רוצים שיהיו חסומות ואיזה יהיו פתוחות. חשוב מאוד לוודא שחסמתם את חנות האפליקציות כיוון שבמידה ולא חסמתם אותה, הילד תמיד יוכל להוריד עוד דפדפן ולגלוש דרכו לאן שרק ירצה(או לא ירצה).

כחלק מההגדרה הראשונית של האפליקציה אתם יכולים להפעיל ‘הגנות הסרה מתקדמות’. דבר זה מונע מבעל המכשיר למחוק את אפליקציית אפלוק האחראיות על החסימה דרך הגדרות הטלפון. אם לא תפעילו הגדרות הגנה מתקדמות סביר להניח שבעל המכשיר יוכל למחוק את האפליקציה ללא קושי רב.

4. להיכנס לשאננות

נכון, התקנתם לילד חסימה, והוא די מוגן. אבל אל תורידו את העירנות שלכם מהתנהגות הילד ומאופן השימוש שלו במכשיר! אין פתרון מושלם, ויכול להיות שילדיכם החכם ימצא דרך לעקוף את החסימה. לכן עליכם להיזהר מהמחשבה שאתם עשיתם את שלכם וגמרנו, חשוב שתישארו עירניים.

לכל מידע נוסף בנוגע למאמר זה, או למאמרים אחרים תמיד תוכלו לפנות אלינו:
בטלפון- 058-673-7314
במייל - moked@moked.org.il
"מוקד אור"

יש לכם שאלה?

כתבו לנו ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן