מה-זה-ylimit

Ylimit- מה זה?

רקע כללי

אפליקציית ylimit פותחה במטרה למצוא הגנה לסכנות האורבות לילדים בשימוש יתר בפלאפון. בין אם זה התמכרות, בין אם זה חוסר ריכוז בחברים ובלימודים, ובין אם זה חציית כביש כשהעיניים שקועות עמוק במכשיר.
האפליקצייה מאפשרת להורה לשלוט במידת מה על השימוש של ילדיו בפלאפון. ניתן להגביל את כמות הזמן שהילד יכול להשתמש במכשיר, ניתן לחסום את המסך במידת הצורך ואפילו ניתן לאפשר לילד לקרוא להורה לעזרה על ידי ניעור המכשיר.

למי זה מתאים?

האפליקציה מתאימה להורים המעוניינים להגביל את זמן המסך של ילדיהם בצורה אוטומטית, (מומלץ רק אחרי שיחה עם הילדים) וכן להורים שמעוניינים לדעת בכל רגע היכן הילד שלהם נמצא, ובעצם לכל מי שרוצה שליטה במכשיר הפלאפון של ילדיו

איך זה עובד

יש שתי אפליקציות- אפליקציה להורה, ואפליקציה לילד. את האפליקציה להורה מתקין ההורה כמובן, ודרכה הוא יכול לקבל בקרה ולשלוט במתרחש במכשיר הילד. את האפליקציה של הילד, מתקין כל ילד במשפחה שמעוניינים לשלוט במכשירו, ודרכה ההורה שולט במתרחש במכשיר הילד.
אחרי שההורה והילד מורידים את האפליקציות המתאימות, ניתן “לחבר” בין האפליקציות והמידע על המתרחב במכשיר הילד יתחיל “לזרום” למכשיר ההורה.

עלות

אפליקצית Ylimit ניתנת להורדה ולשימוש ללא עלות, למשך שלושים יום. אחרי שלושים יום יש שתי אפשרויות:

  • להשתמש רק בחלק מהתכונות של האפליקציה: סטטיסטיקות שימוש, חסימה מיידית של הילד ל 30 דקות או עד שההורה משחרר את הילד (הראשון מבינהם) ומיקום הילד.
  • לשלם 4.5 דולר לחודש (בערך 16 ש”ח) או 45 דולר לשנה (בערך 155 ש”ח) 

למדריך ההתקנה לחצו כאן

לכל מידע נוסף בנוגע למאמר זה, או למאמרים אחרים תמיד תוכלו לפנות אלינו:
בטלפון- 058-673-7314
במייל - moked@moked.org.il
"מוקד אור"

יש לכם שאלה?

כתבו לנו ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן