מה-זה-אפלוק

אפלוק – מה זה?

רקע כללי

אפליקציית אפלוק היא אפליקציה חינמית המאפשרת “לנעול” על ידי קוד כניסה אפליקציות שונות במכשיר הסמארטפון. ניתן על ידי אפלוק לחסום למשל את ההודעות במכשיר, כך שרק מי שיודע את הקוד יוכל לצפות בהודעות שנמצאות במכשיר.

החידוש הגדול

בדרך כלל אפליקציית אפלוק משמשת לחסום אנשים זרים משימוש במכשיר הפרטי. כעת, אנחנו משתמשים בה כדי לחסום את הטלפון משימוש שלילי של בעליו בו.
במקום לחסום את ההודעות עם קוד כך שזרים לא יוכלו לצפות בהודעות, ניתן לחסום את הדפדפן ואת חנות האפליקציות, כך שלא יהיה ניתן לגלוש במכשיר הטלפון הזה באינטרנט דרך דפדפן, אלא רק דרך אפליקציות מסויימות שניתן להשאיר ללא חסימה לפי בחירה.

איך זה עובד?


לאפליקציה יש ממשק ניהול בו ניתן לבחור איזה אפליקציות בפלאפון יצריכו סיסמה על מנת להשתמש בהן ואיזה אפליקציות יהיו בשימוש חופשי. לא רק אפליקציות ניתן לחסום, כי אם גם את השימוש בוויפי, וכניסה להגדרות המכשיר ותכונות נוספות במכשיר, שלפעמים יש צורך לחסום.

למי זה מתאים?

אפליקציית אפלוק מתאימה לכל מי שמחפש לא לגלוש באינטרנט כלל. זו לא אפליקצייה של סינון, אלא חסימה המאפשרת שימוש באפליקציות מסויימות וחוסמת שימוש באפליקציות אחרות. מי שמחפש לגלוש באינטרנט אבל לא להגיע לאתרים מסויימים, אפליקציית אפלוק לא יכולה לעזור לו(אבל יכולות לעניין אותו האפשרויות האלה).

עלות

כאמור, אפלוק היא אפליקציה חינמית.

הערות

מומלץ להשתמש באפליקציית אפלוק רק אחרי קריאת כל הדגשים שב-מדריך השימוש, כדי להיות בטוחים שסגרתם את כל הפינות, ולא חלילה שתחשבו שילדיכם מוגן, אבל באמת הוא לא.

לכל מידע נוסף בנוגע למאמר זה, או למאמרים אחרים תמיד תוכלו לפנות אלינו:
בטלפון- 058-673-7314
במייל - moked@moked.org.il
"מוקד אור"

יש לכם שאלה?

כתבו לנו ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן